Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Погіршення ситуації активізувало поліцію столиці і області

4.11.2017 р., 16:45

У Києві та області поліція заступила на посилене патрулювання міста.

Про це заявив начальник Головного управління столичної Національної поліції під час інструктажу, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

За словами Андрія Крищенка, згідно з наказом голови Нацполіції України, особовий склад Києва та Київської області 10 днів працюватиме у посиленому режимі.

"Така позиція керівництва поліцейського відомства викликана через ускладнення оперативної обстановки", - наголосив очільник столичної поліції.

Він зосередив увагу підлеглих на оперативному реагуванні при отриманні інформації щодо будь-яких правопорушень, попередженні злочинів та наголосив на суворому дотриманні заходів особистої безпеки під час несення служби.

Очільник столичної поліції також повідомив, що в Києві додатково тривають заходи щодо посилення контртерористичного режиму.

В інших дев'яти районах Києва та в метрополітені подібні інструктажі провели відповідальні особи від керівництва столичної поліції.

У відділі комунікації також зазначили, що на період відпрацювання додатково вулиці Києва  патрулюватимуть 1350 правоохоронців. У разі ускладнення криміногенної обстановки у різних місцях, кількість поліцейських нарядів корегуватиметься.

Погіршення ситуації активізувало поліцію столиці і області

Новини по темі