Мобільний додаток

Поліція розглядає три версії вбивства Сергія Самарського (аудіо)

3.11.2017 р., 19:24

У Сєвєродонецьку поліція розглядає три версії вбивства депутата міськради Сергія Самарського. Головна з них – вбивство, пов’язане з політичною діяльністю. Також у розробці версії щодо розбійного нападу та бізнес-конфлікту. Однак громадськість Сєвєродонецька впевнена, що вбивство було замовним.

Детальніше розповість Олексій Виноградов:

"Тіло Сергія Самарського знайшли о пів на першу ночі неподалік від будинку, де він мешкав. Як повідомили у прес-службі головного управління національної поліції Луганської області, у нього була розбита голова. Зв'язок із Сергієм Самарським було втрачено напередодні ввечері. О 21.35 до Сєвєродонецького відділу поліції надійшло повідомлення від дружини депутата Ірини Самарської. Жінка повідомила, що останній раз вона розмовляла з чоловіком о 17.20, коли він йшов додому.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство". Поліція розглядає кілька версій. Головна - вбивство, пов’язане з політичною діяльністю.

Громадськість Сєвєродонецька дуже бурхливо відреагувала на смерть депутата. З самого ранку з’являлося безліч заяв та коментарів. Зібралися сьогодні й депутати міськради, чого вже давно не було через політичне протистояння у місті. Більшість з них впевнена, що це замовне вбивство, організоване через політичну діяльність депутата.

Щоправда, когось конкретного депутати не називали. А тільки нагадували, що останнім часом Сергій Самарський вів політичну боротьбу проти опозиційного блоку. До речі, самі депутати цієї політичної сили давати коментарі щодо вбивства відмовилися. Зазначу, що Сергій Самарський відомий у Сєвєродонецьку своєю активною проукраїнською позицією. Певний час він перебував у полоні бойовиків. Також він був ініціатором голосування у міськраді щодо визнання Росії державою - агресором.

Олексій Виноградов. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Поліція розглядає три версії вбивства Сергія Самарського (аудіо)

Новини по темі