Мобільний додаток

"Справа рюкзаків" – лише одне з питань, на яке довелось відповідати сьогодні Артему Ситнику

3.11.2017 р., 19:25

Рюкзаки є, а електронних браслетів немає. Так під час засідання парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив присутнім, що електронних браслетів для виконання рішення суду щодо Олександра Авакова немає. За його словами, НАБУ не має права їх закуповувати, а поліція їх не надає.

Так звана "справа рюкзаків" – лише одне з питань, на яке довелось відповідати керівнику антикорупційного бюро у своєму звіті. А ще народні депутати та очільники НАБУ і САП  обговорювали питання політичного тиску на слідство, можливість переслідування окремих політиків і посадовців за допомогою кримінальних проваджень,  а також про необхідність створення спеціалізованого Антикорупційного суду.

Розповідає Ольга Бутко:
                                                  
"Справа усунутого Голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, підозра кільком народним депутатам у так званій "бурштиновій справі, затримання сина міністра внутрішніх справ, викриття кількох керівників державних підприємств, які підозрюються у розкраданні державних коштів. Це, можливо, найгучніша, але незначна частина із тих майже чотирьох сотень справ, які нині розслідують детективи антикорупційного бюро, каже його директор Артем Ситник.

Втім, поширену у ЗМІ інформацію Артем Ситник спростовує. І в свою чергу, заявляє про обов’язкову присутність політики й політиків у розслідуванні найрезонансніших кримінальних справ.

Якщо говорити про визнання угод недійсними – Антикорупційне бюро має й такі повноваження – то рішення судів у таких справах є. А ось вироків щодо корупціонерів ще немає, визнає Артем Ситник.

Керівники НАБУ і САП сподіваються, що створювати Антикорупційний суд депутати почнуть якнайшвидше".

Ольга Бутко. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

"Справа рюкзаків" – лише одне з питань, на яке довелось відповідати сьогодні Артему Ситнику

Новини по темі