Мобільний додаток

Естонець об'їхав світ на велосипеді за майже 500 днів (аудіо)

3.11.2017 р., 17:04

Естонський мандрівник Хейні Раеметс повернувся на батьківщину з навколосвітньої велосипедної подорожі, в якій перебував майже 500 днів. Це вже друга його навколопланетна подорож.

З подробицями -  наша кореспондентка в Таллінні Віра Коник:

"Невтомний сміливець Хейні Раеметс із невеликого естонського містечка Отепя розпочав свою мандрівку  в липні минулого року – одразу, коли вийшов на пенсію. На своєму велосипеді він об’їздив земну кулю, відвідавши понад 40 держав. Додому мандрівник повернувся з пишною бородою, оскільки під час подорожі чоловік вирішив не голитися. За словами пана Хейні, у всіх країнах його зустрічали дуже гостинно; місцеві жителі, у разі необхідності, допомагали лагодити велосипед.

Найгірший дорожній рух, на думку мандрівника, спостерігається в Індонезії, Бразилії та Індії. Готувався він до навколосвітньої подорожі 5 років, упродовж яких пристосовував до тривалої мандрівки велосипед і збирав гроші на необхідні повітряні та морські подорожі.

Вперше Хейні Раеметс обійшов пішки планету 7 років тому. Однак зупинятися на досягнутому він не збирається – наступної навколосвітньої мандрівки невгамовний чоловік планує відвідати вже 100 країн світу".

Віра Коник, із Таллінна, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Естонець об'їхав світ на велосипеді за майже 500 днів (аудіо)

Новини по темі