Мобільний додаток

В Ізраїлі розпочалися масштабні військові навчання (аудіо)

3.11.2017 р., 16:21

Сьогодні в Ізраїлі розпочалися масштабні військові навчання повітряних сил семи країн світу. У маневрах будуть задіяні понад 100 літаків та 700 осіб наземного персоналу.

Повідомляє наша кореспондентка в єврейській державі Світлана Глаз:

"На території   військово-повітряної  бази "Увда", що в перекладі з івриту означає факт,  у пустелі Негев  Ізраїлю розпочалися масштабні міжнародні навчання "Дегель кахоль" ("Синій прапор"), у яких беруть участь бойові літаки і наземний персонал семи держав світу - США, Греції, Італії, Польщі, Німеччини, Франції та Індії. Останні три країни в таких навчаннях беруть участь вперше. Та й у Ізраїлі навчань таких масштабів ще не було.

Задіяно 100 бойових літаків,  серед яких найновіші моделі, і понад 700 осіб наземного персоналу. Спостерігати за навчаннями, мета яких виробити спільну концепцію для різних армій, продемонструвати техніку та її застосування в бою і поділитися досвідом, будуть представники 40 країн світу. Саме вони, військові експерти найвищого ґатунку, повинні побачити і відчути те, про що, можливо, і не говоритимуть, і дати оцінку військово-повітряним силам провідних країн світу, яка буде спрямована на подальше вдосконалення військових літаків. Навчання триватимуть  до 16 листопада".

Світлана Глаз з Ізраїлю,  для українського радіо.

Прослухати

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

В Ізраїлі розпочалися масштабні військові навчання (аудіо)

Новини по темі