Мобільний додаток

У Рівному покращують доступність маршруток для візочників (аудіо)

2.11.2017 р., 13:19

Доступність маршруток для осіб з обмеженими фізичними можливостями. У Рівному відтепер ця вимога є додатковою для участі у конкурсі на перевезення пасажирів. Вимагають наявності на маршруті хоча б однієї одиниці транспорту з підйомником або ж з низькою підлогою.

Повідомляє наш кореспондент Руслан Савуляк:

"Рівнянин Іван Сівак п’ятиразовий чемпіон світу із танців на візках. Розповідає, що у великих європейських містах часто користується громадським транспортом. У Рівному ж змушений пересуватися власним ходом. А все через вузькі двері маршруток і відсутність низької підлоги.

Нині Рівним курсує лише два тролейбуси з низькою підлогою, якими можуть скористатися люди з обмеженими можливостями. А також - просто літні люди та жінки з дитячими візочками. У грудні має з'явитися ще шість таких же. Мала би поліпшитися ситуація і з доступністю маршруток. Відповідний пункт увійде до переліку умов конкурсу, на якому міська влада визначає перевізників.

Підприємці Рівного таку ініціативу підтримують, але у її втілення не вірять. Через нерентабельність більшості маршрутів та низьку вартість проїзду, - зазначає президент "Союзу перевізників України" Валентин Демчук.

Міська влада вже погодилася піти на певний компроміс – допускати до участі у конкурсі перевізників, що погодяться на поступову модернізацію".

Руслан Савуляк, Рівне, Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

У Рівному покращують доступність маршруток для візочників (аудіо)

Новини по темі