Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

США оприлюднили докази впливу Росії на вибори

2.11.2017 р., 13:09

Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США оприлюднив деякі політичні рекламні повідомлення у Facebook, пов'язані з Росією, перед президентськими виборами в 2016 році.

Про це повідомляє CNBC.

Як зазначається, ця реклама включає в себе публікації на підтримку групи Black Lives Matter ("Життя чорношкірих мають значення"), в яких демонструвалися фотографії афроамериканців, застрелених поліцією. Також пости закликали користувачів Facebook відмовитися від кандидатури кандидата в президенти США Гілларі Клінтон на користь Дональда Трампа.

Повідомляється, що подібні публікації свідчать про те, що російський уряд намагається посилити політичні розбіжності у населення США. Виявлено близько трьох тисяч публікацій, проплачених Росією, представляють картину того, як росіяни прагнули просувати республіканця Дональда Трампа, принизити Гілларі Клінтон та розділити Америку. У публікаціях був заклик до виборців щодо нелегальної імміграції, політичної активності чорношкірих, погіршення економічного становища шахтарів, поширення вогнепальної зброї, зростання популярності мусульман у деяких громадах США та багато інших питань.

Раніше стало відомо, що, за даними представників соціальної мережі, група російських користувачів опублікувала понад 80 тисяч записів на політичні теми під час і після президентських виборів у США 2016 року. Потенційна група охоплення склала 126 мільйонів осіб.  Компанія Facebook повідомила також, що тільки в жовтні 2016 року деактивувала майже 6 мільйонів фейкових акаунтів.

Новини по темі