Мобільний додаток

Після Brexit Британія може втратити 10 тисяч робочих місць

1.11.2017 р., 21:00

Банк Англії застеріг, що в перший день після того, як країна вийде з ЄС, фінансова індустрія Великої Британії може втратити 10 тисяч робочих місць.

Про це заявив заступник керівника Банку Англії Сем Вудс на слуханнях у парламенті, повідомляє AP.

"За словами Вудса, ця цифра становитиме 2% від усієї робочої сили у Британії у банківській та страховій сфері, або близько 3% тих, хто працюють у цій сфері в Лондоні та околицях", - йдеться у повідомленні. Він також додав, що нещодавня оцінка консалтингової фірми Oliver Wyman про те, що у
довгостроковій перспективі від 65 до 75 тисяч робочих місць у фінансовому секторі Британії можуть бути втрачені, є імовірним сценарієм. За його словами, фактичне число буде залежати від того, чи збережуть фірми автоматичні права працювати в решті країн ЄС та чи погодиться Британія на перехідну угоду.

Крім цього, у Банку Англії висловили занепокоєння стосовно того, що фінансові установи на випадок надзвичайних ситуацій вже на початку наступного року розпочнуть реалізацію планів з перенесення
частини своїх операцій в Європу, щоб уникнути потенційного безладу, та закликали уряд домовлятися про перехідну угоду з ЄС щодо продовження поточних економічних та торговельних відносин щонайменше на два роки після Brexit.

Раніше повідомлялося, що наступний раунд переговорів про вихід Великої Британії із Європейського Союзу пройде 9-10 листопада у Брюсселі.

Новини по темі