Мобільний додаток

14 мільйонів застави вимагатиме прокуратура для підозрюваних у "справі рюкзаків" (аудіо)

1.11.2017 р., 13:18

14 мільйонів гривень застави сумарно вимагатиме Спеціалізована антикорупційна прокуратура як альтернативний запобіжний захід для трьох підозрюваних у так званій "справі рюкзаків". Про це повідомив сьогодні Голова САП Назар Холодницький.

14 мільйонів - це сума збитків, що їх, за версією слідства, було завдано державі при закупівлі рюкзаків для потреб МВС. Зараз, за словами Назара Холодницького, захист підозрюваних знайомиться з матеріалами справи, після цього клопотання про обрання запобіжного заходу буде передано до суду.

Прослухати

Нагадаємо, учора Національне антикорупційне бюро повідомило, що у справі про закупівлю наплічників двом затриманим особам повідомлено про підозру за статтею “привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем”. Третій фігурант справи – представник фірми-переможця тендеру. Серед підозрюваних фігурує Міністра внутрішніх справ Олександр Аваков. Він, зокрема, згадувався у заяві МВС, яку учора поширило Міністерство, і у якій спростовуються звинувачення у порушеннях при закупівлі наплічників.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

14 мільйонів застави вимагатиме прокуратура для підозрюваних у "справі рюкзаків" (аудіо)

Новини по темі