Мобільний додаток

У Росії не підтверджують і не спростовують затримання Бакая

31.10.2017 р., 15:27

МВС Росії не підтверджує, але й не спростовує затримання колишнього українського чиновника Ігоря Бакая.

Про це інформує УНІАН із посиланням на прес-службу московської поліції.

"До нас така інформація поки що не надходила. Ми не можемо це підтвердити або спростувати. Стежте за сайтом МВС Росії, можливо, там буде офіційна заява", - сказав співробітник прес-служби.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що в Москві затримали екс-керівника Державного управління справами, екс-голови НАК "Нафтогаз України" Ігоря Бакая. Його обвинувачують у заволодінні грошима сторонніх осіб. На нього є 10 заяв від ошуканих, у тому числі заява російського мільярдера Алішера Усманова, який нібито позичив Бакаю 9 мільйонів доларів.

Джерела повідомляють, що останнім часом Бакай жив, переміщаючись між ОАЕ і Москвою, і постійно позичав гроші у знайомих. Він виїхав до Росії в 2004 році після відставки з посади керівника ДУС і отримав російське громадянство.

В Україні Бакая обвинувачували в перевищенні та зловживанні службовими повноваженнями, незаконному відчуженні державного майна. Завдані державі збитки на посаді керівника ДУС перевищили, за даними правоохоронних органів, 350 мільйонів гривень.

У березні 2010 року Печерський райсуд Києва закрив всі кримінальні справи, порушені Генпрокуратурою і прокуратурою столиці щодо Бакая в 2006 році.

У Росії не підтверджують і не спростовують затримання Бакая

Новини по темі