Мобільний додаток

Зафіксовані важливі обставини вбивства Аміни Окуєвої

31.10.2017 р., 02:07

Прокуратура зафіксувала важливі обставини вбивства чеченського добровольця, бійця АТО Аміни Окуєвої, яке сталось 30 жовтня у селищі Глеваха на Київщині.

Про це заявив прокурор Київської області Дмитро Чібісов, повідомляє "Обозреватель".

"Опрацьовуються всі можливі докази, зокрема застосовується технічні засоби для фіксації виявлення, працює група фахівців. Зараз є важливі обставини, які зафіксовані, сподіваємося, у подальшому будуть встановлюватися. Здійснюється перехоплення осіб, є деякі міркування, але це ще не все обробляється", - констатував прокурор.

Чібісов додав, що здійснюються заходи щодо встановлення місця знаходження стрільців. Вже відомо, що зловмисники випустили по автомобілю, у якому знаходилися Аміна Окуєва та її чоловік Адам Осмаєв, кілька куль.

"Зараз оглядається місце події, вносяться відомості в ЕРДР. Всі ці деталі згодом повідомимо. Всі обставини досліджуються. Оперативними працівниками і слідчими ведеться огляд прилеглої території, щоб знайти засоби фіксації. Є певні орієнтування. На жаль, не можу озвучити. Можу сказати, що це була не одна куля", - заявив він.

Нагадаємо, за словами нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука, Аміну вбили пострілом у голову.

Зафіксовані важливі обставини вбивства Аміни Окуєвої

Новини по темі