Мобільний додаток

Під Києвом вбито Народного героя України Аміну Окуєву

30.10.2017 р., 21:30

У селищі Глеваха під Києвом диверсійна група обстріляла машину Аміни Окуєвої і Адама Осмаєва. Лейтенант Збройних сил України, Народний герой Окуєва Аміна загинула, її чоловіка Алама Осмаєва поранено.

Про це повідомив у Facebook народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко.

"Щойно зупинилося серце патріота України Аміни Окуєвої. Її автомобіль був обстріляний з кущів на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. В результаті отриманих поранень Аміна загинула", - написав він.

На місці працюють слідчо-оперативні групи поліції. В області оголошено план перехоплення.

Вона не могла жити без нього... Ані хвилини... Вони скрізь були разом... Вона рятувала його життя тричі... І врятувала його сьогодні вчетверте...
Аміна Окуєва: "У меня не будет детей, я не буду заниматься домашними делами. Свою жизнь я посвятила борьбе за свободу Украины и Ичкерии. Я сделала свой выбор, и я не боюсь смерти, это в руках Аллаха. Я боюсь только одного - что не успею сделать все, что в моих силах".

Аміні було всього 34 роки. Вона чеченка за національністю, але народилася в Одесі. У 2003 році обрала місцем проживання Україну. Під час Революції Гідності працювала в медичній палатці, з 2014 року увійшла до складу батальйона поліції "Київ-2".

Останнім проектом Аміни перед загибеллю був цикл програм про героїв Кавказу... Вона знала, що їй загрожує небезпека...

Нагадаємо, 1 червня в Києві стався замах на Адама Осмаєва і Аміну Окуеву - чеченських добровольців, учасників АТО. Убивця, який представився французьким журналістом, запросив подружжя на зустріч, а потім у машині вистрілив в Адама, після чого Аміна вистрілила у відповідь.

Українське радіо слідкує за перебігом подій навколо цього резонансного вбивства.

Під Києвом вбито Народного героя України Аміну Окуєву

Новини по темі