Мобільний додаток

ФБР висунуло Росії перші звинувачення

28.10.2017 р., 12:49

Федеральне велике журі у Вашингтоні схвалило перші звинувачення за результатами розслідування, проведеного спеціальним радником ФБР Робертом Мюллером.

Про це повідомляє CNN із посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

"Перші арешти у справі можуть відбутися вже 30 жовтня. Однак які саме звинувачення висунуті і проти кого залишається невідомим. Представник Роберта Мюллера ситуацію коментувати не став", - наголошується у повідомленні.

Згідно з правилами, що регулюють спеціальні розслідування адвокатів, заступник генерального прокурора Рід Розенштейн, який контролює російське розслідування, мав бути ознайомлений з будь-якими звинуваченнями до того, як вони були прийняті до затвердження великим журі.

За інформацією телеканалу, в п'ятницю кращі юристи, які допомагають Мюллеру вести розслідування, були помічені в залі федерального суду округу, де велике журі зустрічається, щоб почути свідчення щодо російського розслідування.  

Нагадаємо, Роберт Мюллер займається розслідуванням спроб втручання Росії в американські вибори 2016 року і того, чи мала команда нинішнього президента зв'язки з Кремлем.

Новини по темі