Мобільний додаток

Екс-глава МЗС Росії відповів на грубість Путіна

24.10.2017 р., 13:30

Колишній глава МЗС Росії Андрій Козирєв жорстко розкритикував президента РФ Володимира Путіна у відповідь на образливе зауваження на свою адресу, що у колишнього глави російського МЗС "немає голови, а тільки черепна коробка".

Про це Козирєв сказав у коментарі для видання "The Insider".

"Ніксону я говорив те саме, що й іншим. Національні інтереси Росії, як й інших демократій, в принципі узгоджуються із загальнолюдськими. І ми створювали СНД, не воювали з братською Україною, дружили з найбільш розвиненими країнами Європи і Америки, не були під санкціями. Росіяни не помирали, воюючи на боці диктатора у Сирії. Інтереси Росії протилежні інтересам режиму, у лідерів якого черепну коробку повернуто назад, до КДБ", - сказав Козирєв.

19 жовтня під час засідання дискусійного клубу "Валдай" у Сочі професор Талліннського університету Рейн Мюллерсон розповів про зустріч Козирєва з екс-президентом США Річардом Ніксоном на початку 1990-х років. Козирєв, за словами Мюллерсона, нібито сказав, що "у Росії немає національних інтересів, а є тільки загальнолюдські інтереси". Путін на це відреагував грубістю, що у колишнього глави російського МЗС "немає голови, а тільки черепна коробка".

Нагадаємо, Андрій Козирєв очолював Міністерство закордонних справ Росії з 11 жовтня 1990 року по 5 січня 1996 року.

Екс-глава МЗС Росії відповів на грубість Путіна

Новини по темі