Мобільний додаток

Силовики взяли штурмом Святошинський райсуд

24.10.2017 р., 12:31

У Святошинському райсуді Києва затримали 30 прихильників лідера "Добровольчого руху ОУН" Миколи Коханівського.

Про це повідомив начальник управління Нацполіції Києва Андрій Крищенко. Затриманих доправили до Шевченківського райуправління поліції. Після перерви суд продовжить засідання з обрання запобіжного заходу Коханівському, якого затримали в суботу після стрілянини й бійки у Києві.

Варто додати, що під час затримання в суді спецпризначенці били всіх, у тому числі й представників ЗМІ. Про побиття і пошкодження апаратури своїх журналістів уже заявили низка засобів масової інформації, зокрема, агентство УНІАН.

Кореспонденту Українського радіо Володимиру Задворному пощастило уникнути такої долі і він продовжує слідкувати за перебігом подій у суді. Подробиці цієї справи - у наступних випусках новин.

Нагадаємо, Коханівського затримали за звинуваченням у хуліганстві 21 жовтня. Між ним і Русланом Качмалою (позивний "Рем") виник конфлікт, який переріс у бійку та стрілянину. Коханівський кілька разів влучив у "Рема" з пістолета гумовими кулями.

23 жовтня суд переніс засідання на 9:00 24 жовтня. Захист Коханівського заявив, що до того часу спливе термін попереднього затримання, і поліція не має права конвоювати його знову до ізолятора.

Це стало причиною того, що група прихильників Коханівського забарикадувалася в залі засідання Святошинського районного суду Києва, де й розглядалося питання про обрання запобіжного заходу Коханівському.

У відповідь на ці дії правоохоронці пішли на штурм приміщення, вимкнувши світло і закидаючи в приміщення гранати зі сльозогінним газом. Нині приміщення суду та вся територія довкола оточена силовиками.

Силовики взяли штурмом Святошинський райсуд

Новини по темі