Мобільний додаток

В Канаді з'ясували, у якому з великих міст найкраще живеться жінкам (аудіо)

24.10.2017 р., 11:14

Канадський Центр Політичних Альтернатив провів дослідження, метя якого - з'ясувати, у якому з великих міст країни найкраще живеться жінкам.

Про результати дослідження розповідає наша кореспондентка в Канаді Олена Вітвицька:

"У дослідженні брали участь 25 міст Канади. Найкраще жити жінкам у столиці провінції Британська Колумбія - місті Вікторія. Далі йдуть Ґатіно, провінція Онтаріо, Квебек-Сіті та Монреаль, провінція Квебек. Вчені брали до уваги доступ до економічної та персональної безпеки, освіти, системи охорони здоров'я, а також до керівних позицій у бізнесі.

Вікторія виявилась єдиним містом у списку, де кількість працюючих жінок перевищила кількість чоловіків, які мають роботу. Різниця у рівні заробітної плати приблизно однакова по всій країні – жіноча зарплата становить у середньому 75 відсотків від чоловічої.

Найгірше живеться жінкам в онтарійському місті Віндзорі, де  лише 23 відсотки посадовців і 34 відсотки старших менеджерів є жінками.

Дослідження також виявило, що сексуальне та домашнє насильство - єдиний злочин у Канаді, кількість випадків якого не зменшується з часом".

Олена Вітвицька, Канада, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

В Канаді з'ясували, у якому з великих міст найкраще живеться жінкам (аудіо)

Новини по темі