Мобільний додаток

ФСБ Росії повідомило про нове затримання українця

23.10.2017 р., 17:19

У ФСБ Росії заявляють про поранення і затримання громадянина України під час спроби незаконно перетнути кордон у Курській області.

Про це повідомляє прес-служба російської спецслужби.

"Співробітниками прикордонного управління ФСБ Росії по Курській області затримано 31-річного громадянина України, який незаконно перетнув державний кордон із України до Російської Федерації. Під час затримання намагався відстрілюватися і спробував сховатися на території України. Під час перестрілки, що зав'язалася, дістав вогнепальні поранення середнього ступеня тяжкості", - йдеться в повідомленні.

У ФСБ заявляють: "арсенал" порушника складався з двох пістолетів і п'яти ручних гранат. Крім того, при ньому нібито виявлено 50 набоїв калібру 5,45 мм і 26 ампул з рідкою речовиною сірого кольору (ймовірно ртуть).

Тим часом, у Держприкордонслужбі України припускають, що заява російської ФСБ про перестрілку на кордоні нібито вчинену українцем при спробі незаконного перетину кордону є фейком.

Про це сказав помічник голови Держприкондонслужби України - прес-секретар ДПСУ Олег Слободян.

"Ми бачили цю інформацію. Ми її вивчаємо. На даний момент інформації, яка би підтверджувала достовірність цього російського повідомлення, у нас немає. Немає жодних даних, які б говорили про те, що ця інформація достовірна. Можливо, що це фейк, запущений російськими    спецслужбами", - наголосив Слободян.

Водночас він додав, що подібна ситуація, якщо вона мала місце, могла трапитись лише на ділянці, що не контролюється українськими прикордонниками.

ФСБ Росії повідомило про нове затримання українця

Новини по темі