Мобільний додаток

Оголошено конкурс на проект музею Революції Гідності

22.10.2017 р., 14:27

Оголошено конкурс на найкращу проектну пропозицію для об'єкту "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності".

Про це повідомляє сайт Українського інституту національної пам’яті.

Учасники конкурсу повинні подати проектну пропозицію меморіального простору в пам'ять про Героїв Небесної Сотні, розробити проектну пропозицію будівлі музею Революції Гідності, який повинен мати музейну та культурно-просвітницьку функції, розробити суспільний простір як складову меморіально-музейного комплексу.

Ділянка проектування меморіально-музейного комплексу розташована в центральній частині Києва, на Алеї Героїв Небесної Сотні.

 "Меморіал повинен бути спрямований не на заморожування складної травматичної історії, а на створення майданчика для переосмислення важких історичних подій, краще розуміння теперішнього та консолідованого творення майбутнього",  - повідомив під час прес-конференції Генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

Зазначимо, що конкурс буде проводитися анонімно, у два тури, із відкритою попередньою кваліфікацією. Дві номінації - "Конкурс на меморіал" і "Конкурс під музей". Наприкінці першого туру конкурсу після публічного обговорення проектів журі визначить переможця першого і публічно оголосить підсумки цієї номінації. Потім проект меморіалу інтегрують у всіх конкурсних пропозиціях другого туру "Конкурсу під музей".

Додамо, що офіційно результати конкурсу представлять 20 лютого та у травні 2018 року.

Оголошено конкурс на проект музею Революції Гідності

Новини по темі