Мобільний додаток

Шторм "Брайан" вирує у Британії

22.10.2017 р., 11:34

У Британії через шторм скасували  десятки рейсів літаків та поромів, залізниця працює у повільному режимі.

Про це повідомляє Daily Mail.

"Сьогодні десятки авіарейсів та поромів були скасовані, коли шторм "Брайан" прокотився по Великобританії та викликав хаос", - йдеться у повідомленні. Як зазначається, авіакомпанія British Airways скасувала 10 рейсів до та з лондонського аеропорта Хітроу. А компанія Brittany Ferries скасувала вісім поромів, переважно до і з Плімута та Портсмута.

Що стосується залізничної мережі, то потяги курсують на зниженій швидкості, проте повідомляється, що перевізник Arriva Trains Wales взагалі скасував 30 потягів.  У країні  оголосили попередження про погіршення погодних умов, підтоплення, відключення електроенергії.

Нагадаємо, тиждень тому на Британські острови обрушився тропічний ураган "Офелія". Його жертвами стали щонайменше три людини. Швидкість вітру на південному узбережжі Ірландії сягала 176 км/год. Влада оголосила погодні явища небезпечними для життя.

У різних районах Англії метеослужби поширили попередження про повені, що насуваються. Було введено підвищені рівні небезпеки.  Крім того, ураган "Офелія" спровокував незвичайні погодні явища - червоний місяць і рудо-червоне сонце.

Новини по темі