Мобільний додаток

Боксер Олександр Усик відвідав прикордонників у зоні АТО

20.10.2017 р., 15:42

У рамках поїздки у зону АТО український боксер Олександр Усик побував у підрозділах Краматорського прикордонного загону.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Спочатку спортсмен завітав до управління Краматорського загону, де поспілкувався з прикордонниками та залишив багато позитивних емоцій. Після зустрічі з військовослужбовцями підрозділу Олександр поїхав до відділу прикордонної служби "Бахмут". Це було приємною несподіванкою для військових, які із задоволенням поспілкувалися та сфотографувалися з кумиром. Також чемпіон відвідав оперативно-бойову комендатуру "Курахівка", де не тільки пригостив наших бійців смачним салатом, який приготував власноруч, а й допоміг з ремонтними роботами по облаштуванню підрозділу", - йдеться в повідомленні.

Під час перебування в КПВВ "Мар’їнка" спортсмен побував на самісінькому "нулі" і висловив прикордонникам слова підтримки та вдячності за їхню нелегку службу. Аби розмова була цікавішою, а візит пізнавальнішим, у "Мар’їнці" облаштували із підручних засобів ринг і попросили боксера дати майстер-клас.

Олександр Усик також побував також і в місцевій дитячій спортивній школі.

Новини по темі