Мобільний додаток

Віце-президента Іракського Курдистану заарештують

19.10.2017 р., 16:37

Іракський суд виніс ухвалу заарештувати віце-президента Курдської регіональної адміністрації (КРАИ) Косрета Расула.

Про це повідомляє "Анадолу".

"Суд Іраку прийняв рішення про арешт віце-президента Курдської регіональної адміністрації (КРАИ) Косрета Расула, який назвав іракські сили безпеки "окупаційними", - йдеться в повідомленні.

Як повідомив представник Вищого судового управління Іраку Абдусеттар Байрактар, Расул, назвавши "окупаційними силами" поліцію та армію Іраку, які діють в м. Кіркук, порушив статтю 226 іракського УК.

Нагадаємо, 25 вересня, всупереч забороні центрального уряду, у Багдаді відбувся референдум про незалежність Іракського Курдистану. Майже 93% його учасників висловилися "за".

Центральна влада Іраку, Іран і Туреччина, які мають значні курдські меншини і побоюються наростання сепаратистських настроїв сз-поміж місцевих курдів, різко розкритикували цей референдум.

Тегеран зупинив авіарейси в та з курдського регіону і провів військові навчання поблизу курдського кордону. Туреччина також заявила про закриття свого повітряного простору для рейсів із та в аеропорти на території, підконтрольній уряду північного Іракського Курдистану.

Віце-президента Іракського Курдистану заарештують

Новини по темі