Мобільний додаток

В Канаді поширюються лісові пожежі (аудіо)

18.10.2017 р., 14:25

Сильні лісові пожежі, що швидко поширюються на території західних канадських провінцій, змусили керівництво деяких регіонів терміново розпочати евакуацію населення.

Розповідає наша кореспондентка в Канаді Олена Вітвицька:

"Швидкому поширенню пожежі в провінціях Альберта та Саскачеван сприяє сильний вітер швидкістю до ста кілометрів за годину, який, за прогнозами синоптиків, не припинятиметься у найближчі 24 години.

Найпотужніші лісові пожежі палають на кордоні двох провінцій. У кількох населених пунктах оголошено надзвичайний стан. Через інтенсивний смог, спричнений стихією, у деяких районах не видно неба. Людей евакуюють на північ або на схід регіону. Закриті деякі автостради.

Вогонь загрожує великій електростанції у провінції Саскачеван. Напрям вітру постійно міняється, тож передбачити, куди рухатиметься вогонь, дуже складно. Наразі відомо, що пожежа знищила один житловий будинок. Місцева поліція попереджає, що в багатьох населених пунктах будь-якої миті можуть оголосити про обов'язкову евакуацію і жителям слід бути готовими покинути свої домівки за дуже короткий час".

Олена Вітвицька, Канада, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

В Канаді поширюються лісові пожежі (аудіо)

Новини по темі