Мобільний додаток

Парубій відкрив ранкове пленарне засідання Парламенту

18.10.2017 р., 10:24

У сесійній залі зареєструвалися 307 народних депутатів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Депутати Верховної Ради продовжать розгляд у другому читанні законопроекту №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» щодо реформування сфери охорони здоров'я.

Законопроектом пропонується розпочати з 1 січня 2018 року зміну моделі фінансування системи охорони здоров’я в Україні на первинній ланці. Оплата за надану медичну послугу пацієнту за єдиним тарифом на вторинній та третинній ланці буде впроваджуватися з 2019 року. До 2020 року вся система охорони здоров’я перейде на прямі оплати від Національної служби здоров’я України лікарям та медичним установам усіх напрямків спеціалізації.

Також законопроектом передбачено, що кошти на програму медичних гарантій щорічно визначаються у законі України про Держбюджет як частка ВВП у розмірі не менше 5%.

Окрім того, проектом передбачено створення Національної служби здоров’я України — центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення.

Парубій відкрив ранкове пленарне засідання Парламенту

Новини по темі