Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

У Португалії збільшився інтерес молоді до вищої освіти (Аудіо)

13.10.2017 р., 16:44

У Португалії, за даними Головного управління з вищої освіти, збільшився інтерес молоді до вищої освіти. У цьому році до державних вишів вступила рекордна кількість студентів. Зокрема, побільшало іноземців, які обрали для навчання вищі навчальні заклади цієї країни.

Розповідає наша власна кореспондентка у Португалії Тамара Лаврук:

"За підсумками першого етапу національного вступної кампанії, цьогоріч в державні виші Португалії вступили майже 45 тисяч студентів. Попри те, що підсумки другого етапу ще не оголошені, це - найвищий показник за останні 7 років.

Стало більше й іноземних студентів, які прибувають на навчання в рамках міжнародних освітніх програм, таких як європейська Erasmus+ та бразильська Ciência Sem Fronteiras - Наука без кордонів. Тільки в Університеті Порту на різних факультетах навчатимуться більше 4 тисяч студентів з майже 65 країн. Це становить 14% від загальної кількості студентів цього закладу.

Однак, незважаючи на досягнутий в останні роки прогрес в розвитку освіти. Португалія, за даними Організації економічного співробітництва та розвитку, залишається серед країн з найбільшою часткою населення, що має тільки початкову освіту. Саме в такій ситуації перебувають понад чверть дорослих у віці від 25 до 64 років. Тому в країні велика увага приділяється професійним програмам, які дозволяють здобути і професію, і середню освіту".

Тамара Лаврук, з Лісабона, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

У Португалії збільшився інтерес молоді до вищої освіти (Аудіо)

Новини по темі