Мобільний додаток

США розривають ядерну угоду з Іраном (Ексклюзив УР)

12.10.2017 р., 09:50

Міжнародна ядерна угода з Тегераном не відповідає національним інтересам Сполучених Штатів Америки, заявив президент країни. І сьогодні він планує оголосити про її припинення.

Міркуваннями щодо того, як це вплине на відносини між двома країнами, в інтерв'ю програмі Українського радіо "Сьогодні. Зранку" поділився заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов.

За його словами, Дональд Трамп виступав проти укладення цієї ядерної угоди ще перебуваючи в статусі кандидата в президенти. Він не довіряє керівництву Ірану, стверджуючи, що воно надає неправдиві факти про припинення ядерної програми. Крім того, Тегеран продовжує розвивати свою ракетну програму.  

Водночас експерт зазначив, що розрив угоди зумовить аргесивну реакцію Ірану на тлі того, що США як втрачали, так і втрачатимуть свої позиції, зокрема, в Саудівській Аравії. "Під цим кутом зору можна очікувати лише чергового конфлікту", - наголосив Сергій Данилов.

Загалом же, за словами експерта, спостерігається скорочення Сполученими Штатами їх участі відповідальності за справи у світі. При цьому скорочення такої відповідальності часто маскується  гучними заявами.

США розривають ядерну угоду з Іраном (Ексклюзив УР)

Новини по темі