Мобільний додаток

Уряд Канади оголосив про зміни у законодавстві про громадянство (Аудіо)

11.10.2017 р., 13:40

Канадський уряд оголосив про зміни у законі щодо отримання громадянства країни, які набирають  чинності сьогодні.

Розповідає наша кореспондентка в Канаді Олена Вітвицька:

"Міністр громадянства та іміграції Канади Ахмед Хуссен зазначив, що нові вимоги до майбутніх громадян значно полегшать, цитую: "дорогу до вступу у сім"ю канадців, оскільки ми є державою, яка піклується про успішну інтеграцію новоприбулих у суспілсьтво, аби вони могли почати тут своє нове життя", кінець цитати.

Віднині скорочується необхідний для одержання громадянства час перебування на території країни, а студенти та інші категорії людей із тимчасовою посвідкою на проживання зможуть зарахувати цей термін до загального терміну перебування у Канаді.

Нові правила вимагають для подання заяви на громадянство перебувати на території країни протягом трьох з п*яти років, що передували зверненню за громадянством. Раніше вимагалась присутність впродовж чотирьох років з шести.

Крім цього, скасована вимога знаходитись без виїзду упродовж 183-х днів за рік. А складати іспит на знання історії, політичного устрою та географії Канади віднині потрібно лише людям у віці з 18-ти до 54-х років, раніше вікові рамки були ширшими – з 14-ти до 64-х років".

Олена Вітвицька, Канада, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Уряд Канади оголосив про зміни у законодавстві про громадянство (Аудіо)

Новини по темі