Мобільний додаток

Підбито підсумки курортного сезону Одещини

9.10.2017 р., 14:52

Упродовж березня - червня більшість орендаторів берегозахисних споруд (пляжів) Одеси подбали про поліпшення умов літнього відпочинку мешканців та гостей міста, в тому числі осіб з обмеженими можливостями.

Про це йшлося на підсумковій нараді в мерії, на якій звітували очільники управління інженерного захисту території та департаменту екології та розвитку рекреаційних зон міськради.

"При перевірках правил експлуатації берегозахисних споруд та їх обладнання встановлено, що багато хто з орендарів пляжів не виконував договірні зобов'язання про надання 30 % території пляжу під зону безкоштовних послуг. Замість третини території, передбаченої договором, надавали відпочивальникам безплатно удвоє менше", - зазначив очільник управління інженерного захисту території міста і розвитку узбережжя Геннадій Мірошниченко.

У свою  чергу, в.о. директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон міськради Валентина Дацюк контстатувала, що цього року Службою порятунку врятовано під час морського купання біля пляжах Одеси 1236 осіб, значно менше було фатальних випадків на воді.

Новини по темі