Мобільний додаток

В Україні заочно судитимуть трьох високопосадовців Росії

4.10.2017 р., 18:54

Головна військова прокуратура завершила заочні досудові розслідування та направила до суду обвинувальні акти проти трьох високопосадовців Збройних Сил Росії.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

До суду скеровано акти проти заступника міністра оборони РФ Дмитра Булгакова, статс-секретаря – заступника міністра оборони РФ Миколи Панкова та заступника Головнокомандувача Військово-морського флоту РФ Олександра Федотенкова. Посадовці обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110; ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 111; ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України.

Встановлено, що високопосадовці у лютому - березні 2014 року, перебуваючи на території АР Крим і Севастополя, "вчинили умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення встановленого Конституцією України порядку", а також "схиляли шляхом погроз та підкупу військовослужбовців Командування ВМС ЗС України до вчинення державної зради". Чиновники РФ також "вчинили пособництво у веденні агресивної війни проти України, сприяли безперешкодному вторгненню військовослужбовців ЗС РФ для здійснення військової окупації території півострова Крим".

Обвинувальні акти стосовно посадовців скеровано до суду для здійснення заочного розгляду.

"Кожного з них оголошено в розшук, судом надано дозволи на їх затримання та доставку в суд для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - йдеться у повідомленні.

Підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

В Україні заочно судитимуть трьох високопосадовців Росії

Новини по темі