Мобільний додаток

Росія підтвердила затримання двох українських прикордонників

4.10.2017 р., 18:30

Росія підтвердила затримання двох службовців Держприкордонслужби України на кордоні із Сумською областю.

Про це заявив перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк, повідомляє Громадське.

За його словами, Держприкордонслужба виявила автомобіль зниклих службовців біля лінії державного кордону. Установа звернулась до російських прикордонників, "відповідно до взаємодії, яка існує на сьогоднішній день".

"Російська сторона поінформувала, що ними затримано два громадянина України, які заявили, що являються військовослужбовцями ДПСУ. Вони попросили надати відповідні документи, які підтвердили б цих осіб", - сказав він. Водночас Серватюк зазначив, що очікується їх повернення.

"На завтра планується проведення прикордонно-представницької зустрічі, в результаті якої очікуємо, що буде здійснено повернення українських прикордонників і за результатами розслідування з'ясовано причину їх затримання", - додав він.

Як прикордонники потрапили на російську територію і були затримані, Серватюк не повідомив.

Раніше повідомлялося, що Держприкордонслужба розшукує двох прикордонників, які зникли під час моніторингу кордону на Сумщині.

Водночас російські ЗМІ повідомили про затримання представниками прикордонного управління ФСБ двох порушників, які назвалися прикордонниками Сумського загону.

Прокуратура Сумської області відкрила провадження за фактом зникнення прикордонників.

Новини по темі