Мобільний додаток

У Ряшеві спаплюжили почесне Консульство України

4.10.2017 р., 11:20

У Ряшеві на півдні Польщі невідомі вандали спаплюжили почесне Консульство України, зробивши різноманітні написи червоною фарбою.

Як повідомив речник міської поліції Ряшева Адам Шельонг, правоохоронці намагаються знайти зловмисників, повідомляє Укрінформ.

"На даний момент ніхто не затриманий, поліція працює над цим. Проведено огляд місця події, встановлюються свідки і зараз намагатимемося виявити зловмисників", - заявив Шельонг.

На будинку консульства невідомі вандали написали польською мовою: "Україна - ОУН-УПА", "Waffen SS Galitzien", біля герба України намалювали шибеницю і напис "Raus" (нім. мовою "геть"), свастику і напис російською "нет".

Як інформує видання "Rzeszow-news", люди, які живуть поблизу місця події, бачили як невідомий чоловік віком приблизно 30 років у суботу ввечері розмальовував почесне Консульство України. Люди закликали, щоб він перестав це робити, але той не зважав на зауваження. Це перший такого роду інцидент щодо почесного Консульства України в Ряшеві.

Нагадаємо, торік у Польщі на цвинтарі с. Верхрата вандали зруйнували пам’ятник українцям, в тому числі воїнам УПА. Від 2015 року це наступне після Грушовиць, Радружа, Молодича, Вербиці, Монастера, Пікулич, Лісків руйнування.

У Ряшеві спаплюжили почесне Консульство України

Новини по темі