Мобільний додаток

Почався суд у справі про вбивство Кім Чен Нама

2.10.2017 р., 09:00

У малайзійському місті Шах-Алам почався суд у справі про вбивство Кім Чен Нама - старшого брата лідера КНДР Кім Чен Ина.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Двом обвинуваченим - 25-річній громадянці Індонезії Сіті Аїші та 29-річній громадянці В'єтнаму Зоан Тхі Хионг загрожує смертний вирок. Вони своєї провини не визнають", - йдеться в повідомленні.

За версією обвинувачення, 13 лютого, наблизившись ззаду до Кім Чен Нама у аеропорту Куала-Лумпур, жінки нанесли на його обличчя суміш, що містила VX - фосфороорганічну бойову отруйну речовина нервово-паралітичної дії. Чоловік помер по дорозі до лікарні. Жінки згодом пояснили свої дії тим, що, як вони думали, брали участь в зйомках телепрограми-розіграшу пасажирів, які нічого не підозрюють. Одна із обвинувачених, Аїша, розповіла, що за свою роботу отримала гонорар, приблизно рівний 85 євро.

Як повідомлялося, у березні їм було висунуте обвинувачення у вбивстві Кім Чен Нама. Проведене малайзійськими владою розслідування показало, що за цим замахом стоїть влада КНДР. У організації вбивства слідчі підозрювали кількох громадян Північної Кореї - працівників міністерства держбезпеки та МЗС країни. Але нікого з них затримати не вдалося.

Новини по темі