Мобільний додаток

Затримано підозрюваних у скоєнні крадіжок у Калинівці

29.09.2017 р., 18:44

Поліцейські затримали 14 осіб за підозрою у скоєнні крадіжок, грабежів у помешканнях людей у Калинівці на Вінниччині.

Про це йдеться у повідомленні МВС на Twitter.

"Калинівка: поліція Вінничини затримала 14 осіб за підозрою у мародерстві - крадіжки, грабежі з помешкань людей. Подробиці згодом", - йдеться у повідомленні.

Тим часом стало відомо, що поліцейські з інших областей, які патрулювали Калинівку, вже повернулися у місця своєї дислокації.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник глави Нацполіції В'ячеслав Аброськін.

"Підрозділи поліції Житомирської, Хмельницької, Черкаської та Київської області, які вночі 26 вересня були підняті мною по тривозі для надання допомоги поліції Вінничини та посиленого патрулювання Калинівки через вибухи на складах боєприпасів, повернулися на місця своєї дислокації. Дякую поліцейським за гідну службу, за допомогу місцевим жителям", - написав Аброськін.

Нагадаємо, 26 вересня в Калинівці на складах озброєння спалахнула пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. З Калинівки і прилеглих сіл було евакуйовано понад 30 тисяч людей.

За даними Вінницької ОДА, в зоні ураження пошкоджено близько 2 тисяч будівель, 16 з яких не підлягають відновленню. Найбільше постраждало село Павлівка, де пошкоджено майже 900 споруд.

Затримано підозрюваних у скоєнні крадіжок у Калинівці

Новини по темі