Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Підрозділи НАТО в країнах Балтії захищають від агресії РФ (Аудіо)

29.09.2017 р., 17:34

Військові підрозділи НАТО в країнах Балтії захищають ці держави від російської агресії. Про це заявила сьогодні Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей , перебуваючи з візитом у Таллінні. Голова британського уряду  відвідала міжнародний батальйон Північно-атлантичного альянсу, який дислокується в естонському місті Тапа.

З естонської столиці повідомляє наша власна кореспондентка Віра Коник:

"Тереза Мей та глави інших держав-членів Євросоюзу перебувають в Естонії у зв’язку із самітом ЄС щодо розвитку цифрових технологій, який відбувається в Таллінні у рамках головування країни у цій організації.

Глави урядів Естонії, Великобританії та президент Франції відвідали військове містечко Тапа, де розташовані підрозділи НАТО. Під час відвідин британський прем’єр-міністр заявила, цитую: "Російська агресія, яка триває, стає все більшою загрозою для наших друзів у Естонії, Латвії та Литві", кінець цитати.

Вона наголосила, що присутність у Балтії сил Північно-атлантичного альянсу є важливим для тОго, аби демонструвати готовність НАТО захищати своїх союзників. Цитую: "Якщо Росія порушує державні кордони і міжнародне право, то на це потрібно дати відповідь. Напад на одного союзника означає напад на всіх", заявила Тереза Мей. Вона також зазначила, що Британія буде виконувати свої зобов’язання, адже, за її словами, вихід з Євросоюзу не означає виходу з Європи. Військовий контингент НАТО прибув до Естонії навесні цього року згідно з рішенням минулорічного саміту альянсу у Варшаві".

Віра Коник з Таллінна для Українського Радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Підрозділи НАТО в країнах Балтії захищають від агресії РФ (Аудіо)

Новини по темі