Мобільний додаток

Ірина Фріз: звіт "Amnesty International" - зовнішнє замовлення

26.09.2017 р., 12:37

Народний депутат від БПП, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Ірина Фріз вважає, що звіт "Amnesty International" про нібито постачання Україною зброї до Південного Судану є черговим "зовнішнім замовленням".

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Після звинувачень на адресу держави у постачанні ракетних технологій КНДР та інших інсинуацій, за якими "стирчать вуха" Кремля, доповідь АІ наводить на думку щодо чергового викиду, що має зовнішнє замовлення", - заявила Фріз.

За її словами, з 2014 року весь експорт зброї України є абсолютно прозорим, а тому звіт "Amnesty International" про нібито постачання Україною зброї до Південного Судану є, на її думку, абсурдним та дискредитуючим у першу чергу цю організацію.

Нагадаємо, Південний Судан здобув незалежність 6 років тому. Від кінця 2013 року в цій країні з різною інтенсивністю точиться громадянська війна. Повстанські сили вимагають відставки президента Сальви Кіїра, звинувачуючи його уряд у масових убивствах мирного населення. Сама влада багатого на нафту Південного Судану ці звинувачення відкидає. У результаті конфлікту загинули десятки тисяч людей і понад 3,5 мільйона втратили домівки.

Ірина Фріз: звіт "Amnesty International" - зовнішнє замовлення

Новини по темі