Мобільний додаток

МВС запроваджує новий онлайн-сервіс

25.09.2017 р., 20:05

Міністерство внутрішніх справ запроваджує новий онлайн-сервіс - замовлення довідки про відсутність судимості безкоштовно і в режимі 24/7.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

"Послуга, яка забирала десятки годин, була "розсадником" корупції, викликала злість і обурення - трансформована в два кліки і посмішку на вашому обличчі", - повідомив міністр.  
Він нагадав: довідку про несудимість щороку в Україні отримують майже 800 тисяч осіб. Вона потрібна при оформленні на роботу, поданні документів у багато державних інстанцій, для участі в тендері, усиновленні, встановленні опіки, оформленні громадянства, відновленні втрачених документів і т. д.

Новий сервіс включає можливість замовити довідку в онлайн-режимі "в 2 кліки" й електронну систему інформування про готовність документа.

Поінформуємо, отримати готову довідку можна у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця реєстрації. Жителі сільської місцевості можуть отримати довідку про відсутність судимості в мобільному сервісному центрі, який обслуговує їх район. Сьогодні вже працює 153 сервісних центра по всій країні.

МВС запроваджує новий онлайн-сервіс

Новини по темі