Мобільний додаток

Суд арештував майно і кошти Захарченка

24.09.2017 р., 12:50

Український суд наклав арешт на все рухоме та нерухоме майно, а також кошти в Україні колишнього міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, підозрюваного у низці злочинів, які розслідує ГПУ.

Про це повідомляє УНН.

"Під час досудового розслідування у цих кримінальних провадженнях накладено арешт на все виявлене, на даний час, рухоме, нерухоме майно підозрюваного та грошові кошти, розміщені у банківських установах на території України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у червні ГПУ повідомила нові підозри В.Януковичу, В.Захарченку, О.Якименку у справі Майдану. Генпрокурор Юрій Луценко наголосив, що їм повідомлено про підозру у вчиненні та в організації вчинення ряду тяжких та особливо-тяжких злочинів, скоєних у період з 18.02.2014 по 20.02.2014 у центральній частині міста Києва відносно мітингувальників, у складі організованої злочинної групи.

Як повідомлялося, у межах розслідування кримінального провадження за підозрою сина екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова Олексія Азарова накладено арешт на його майно та рахунки в банках в Україні, Італії та Швейцарії.

Новини по темі