Мобільний додаток

Порошенко і Трамп: відбулася зустріч партнерів

21.09.2017 р., 22:05

Президент України Петро Порошенко і Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп довели, що можуть досягати величезних результатів у двосторонній взаємодії.

Про це Посол України у США Валерій Чалий заявив після переговорів Порошенка з Трампом, повідомляє УНІАН.

"США підтримують Україну. Задоволений, що зустріч стала повноформатною, що дало можливість обговорити всі важливі питання двостороннього порядку денного", - наголосив дипломат.

Президент України Петро Порошенко домовився з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом про ефективну співпрацю у продовженні підтримки українських реформ із боку США, а також обговорив питання розширення безпекової співпраці між Україною та США. "Надзвичайно важливим є спільне бачення нової якості безпекової співпраці між Україною та США", - заявив він.

А прес-секретар глави Української держави Святослав Цеголко назвав зустріч президентів України та США Петра Порошенка і Дональда Трампа зустріччю партнерів, які разом борються з глобальними викликами.

Про це Цеголко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Дуже сильна зустріч президентів України та США. Відверта і дуже позитивна. Зустріч партнерів, які разом борються з глобальними викликами", - заявив він.

Нагадаємо, у Нью-Йорку відбулася зустріч президентів України та США, під час якої співрозмовники обговорили питання щодо розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі, розширення безпекової співпраці та підтримку українських реформ із боку США.

Порошенко і Трамп: відбулася зустріч партнерів

Новини по темі