Обирай пісні. Визначай переможця

Світові ЗМІ аналізують виступ Президента України (Аудіо)

21.09.2017 р., 11:56

Світові ЗМІ продовжують аналізувати виступ президента Петра Порошенка на 72-й сесії Генасамблеї ООН. Ця промова стала третьою за час його каденції. Як і очікувалося раніше, наголос у своїй промові глава нашої держави зробив на питанні розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

З подробицями наша кореспондентка у США Аліса Прожогіна:

"Під час свого виступу президент України Петро Порошенко торкнувся кількох актуальних для країни проблем. Перш за все, це війна з Росією на сході України. Президент підкреслив, що Росія, будучи постійним членом Ради безпеки ООН, грубо порушує міжнародне право Росія хоче мати контроль над Україною і підриває всі зусилля з вирішення конфлікту на Донбасі, продовжуючи постачати зброю сепаратистам. Москва не лише не сприяє міжнародній безпеці, а є її найбільшою загрозою.

За його словами, повномасштабна миротворча операція ООН - єдиний спосіб вирішити конфлікт. Тому миротворці повинні охоплювати всю окуповану територію, включаючи державний кордон України з Росією. При цьому Україна виступає проти участі Росії, як країни-агресора, в місії ООН на Донбасі, а також проти обговорення питання з сепаратистами, яких підтримує Москва.
        
Петро Порошенко також зазначив, що Кремль не поважає рішення Міжнародного суду і продовжує утиски кримських татар в анексованому Криму, а також не допускає на півострів спостерігачів з ОБСЄ. За його словами, країни світу повинні стежити за ситуацією в Криму і не допустити порушення прав людини".

Аліса Прожогіна, США, для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

 

Світові ЗМІ аналізують виступ Президента України (Аудіо)

Новини по темі