Мобільний додаток

Поліція виявила схрон бойовиків у Маріуполі

20.09.2017 р., 11:00

У центрі Маріуполя, в одному з гаражів поліція виявила схрон бойовиків з викраденою зброєю та "віджатий" автомобіль.

Про це повідомили в поліції Донецької області.

«З гаражу в центрі міста співробітники карного розшуку Маріуполя вилучили боєприпаси, а також екіпірування бойовиків з символікою незаконного бандформування «Руська православна армія». Встановлено, що зброя в 2014 році була викрадена з військової частини Нацгвардії», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці, дізнавшись, що в  одному з гаражних кооперативів може бути захований арсенал боєприпасів, прибули  на місце та  виявили автомобіль «хюндай», викрадений з салону в 2014 році під час масових безладів у Маріуполі. Всередині знаходилася велика партія зброї та боєприпасів: протитанкова керована ракета, 2 заряди від протитанкових гранатометів РПГ-7, 9 пістолетів Макарова, 2 пістолети Марголіна, кулеметні стрічки, понад 1000 патронів різного калібру - до автомату Калашникова та великокаліберної зброї.

Встановлено, що частина зброї, яка знаходилася на озброєнні міліції та перебувала на зберіганні у військовій частині 3057, була викрадена бойовиками 9 травня 2014 року. Також вилучено камуфляжний одяг, символіку НЗФ «Руська православна армія», облікові журнали видачі зброї учасникам бандформування та перепустки, видані «Службою безпеки ДНР».

Власники гаражу, які ним не користувалися тривалий час, не підозрювали про диверсійну схованку.  Співробітники карного розшуку проводять заходи щодо встановлення власника схрону та членів, які входили у незаконне збройне формування.

Новини по темі