Мобільний додаток

Розвиток 4G має бути захищений державою

19.09.2017 р., 16:08

Інвестиції у розвиток технології 4G в Україні мають бути захищеними з боку держави.

Про це заявив голова Комітету ВРУ з питань інформатизації і зв'язку Олександр Данченко під час міжнародного форуму з розвитку високошвидкісного інтернету.

"Ті виклики, які стоять зараз перед Україною, в першу чергу, в площини будівництва широкомасштабної інфраструктури, і розбудова мереж мобільних операторів 4G, 5G - це дуже важливо. Роль держави і приватного бізнесу тут дуже важлива. Держава має забезпечити необхідний инвеcтиционно привабливий клімат і необхідні законодавчі, регуляторні і, можливо, нерегуляторні умови для того, щоб бізнес, в першу чергу, наші інвестори в мобільний зв'язок, могли інвестувати гроші захищено. Інвестори мають розуміти, що вони повернуть свої гроші, а українські користувачі отримають хороші сервіси. Провадження найновітніших технологій має служити пріоритетом для держави і ми всі бачимо значимі напрацювання на цьому шляху", - заявив Данченко.

Він підкреслив, що вже напрацьована нова законодавча база, зокрема, це законопроекти про електронні комунікації і про радіочастотний ресурс. 

Як повідомлялося, у серпні Кабінет Міністрів України прийняв рішення про початок процедури продажу ліцензій зв'язку 4G.

Розвиток 4G має бути захищений державою

Новини по темі