Радіо "Промінь" створює власну добірку найсвіжіших українських пісень

Радіо "Промінь" створює власну добірку найсвіжіших українських пісень

Другий канал Суспільного мовника радіо «Промінь» запустив в ефір програму «Промінь Рекомендує». Творча команда радіостанції відбирає десять нових пісень українських музикантів за певними критеріями якості і ротує їх в ефірі протягом одного-двох тижнів.

"Промінь" завжди був флагманом в україномовному пісенному середовищі. Вже більше як п’ятдесят років, ми є відкривачами нових імен невідомої української музики», - зауважила креативна директорка радіо «Промінь» Вікторія Польченко.

Критерії, за якими команда обирає українських музикантів, такі:

-       якість музичного контенту;

-       актуальність,

-       професійність,

-       цікавість з музичної точки зору.

«Ми вміємо розрізняти музику, яка зроблена якісно та професійно. «Промінь Рекомендує» - не лише формуємо музичні тренди, але й підносить треки в ранг хітів», - підкреслила креативна директорка радіо «Промінь» Вікторія Польченко.

Пісні «Промінь» отримує двома шляхами: особисто від музикантів, які переважно є друзями радіо, або ж редактори відстежують музичний простір і відбирають на власний розсуд якісну українську музику.

Окрім радіоефіру, «Промінь рекомендує» можна слухати на офіційній сторінці радіостанції в SoundCloud - https://soundcloud.com/radioprominua/sets/rado-promn-rekomendu та в соцмережі - https://www.facebook.com/prominfm/.  

Музиканти, які бажають, щоб їхні пісні були в ротації в програмі «Промінь Рекомендує» можуть надсилати треки  на пошту prominmusic@gmail.com.

Довідка: «Українське радіо» - радіоплатформа суспільного мовника України Національної суспільної телерадіокомпанії. Радіо мовить з 1924 року і є одним із найстарших радіомовників світу. З 2017 року «Українське радіо» разом з Національним телебаченням та 26-тьма регіональними каналами стали публічним акціонерним товариством. «Українське радіо» мовить на трьох каналах: Першому – розмовному новинному суспільно-політичному, Другому – молодіжному музично-розмовному радіо «Промінь», Третьому – мистецько-просвітницькому радіо «Культура» та має редакції програм англійською, німецькою, румунською та російською мовами.