Мобільний додаток

Виходить другий диск пісень, народжених в АТО

13.09.2017 р., 09:00

Презентація другого диску з композиціями учасників фестивалю "Пісні, народжені в АТО" відбудеться на великому концерті у Києві 29 вересня.

Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, повідомляє прес-служба ОДА.

"Вже другий рік поспіль лауреати фесту "Пісні, народжені в АТО" записують студійний диск зі своїми композиціями. Дві тисячі екземплярів першої збірки миттєво розлетілися по всій Україні. Тому цьогоріч тираж диску збільшимо до 5 тисяч. Презентуємо альбом в одному з центральних концерт-холів країни вже наприкінці вересня. На сцену разом вийдуть талановиті бійці та українські зірки", - зазначив Резніченко.

Збірку презентують в Міжнародному центрі культури і мистецтв (колишньому Жовтневому палаці) 29 вересня. Виступатимуть 20 лауреатів двох фестивалів "Пісні, народжені в АТО". Вони співатимуть сольно та в дуеті з українськими зірками.

Як розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при Дніпровській ОДА Наталія Шуліка, на презентацію диску збереться понад 2 тисячі людей. Як і минулого року, на концерт запрошують гостей зі всієї країни. Усі вони отримають диск у подарунок. Друга збірка буде мультимедійною - окрім півсотні вже відомих та нових композицій до неї увійдуть 5 кліпів.

Щоб потрапити на концерт, необхідно отримати безкоштовне запрошення. По нього можна звертатися до Центру допомоги учасникам АТО при Дніпроіській ОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1, 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62, (068) 679-89-61. Заявки можна надсилати й на електронну адресу фесту: atofest.dnipro@gmail.com.

Новини по темі