Мобільний додаток

Рядовий солдат у зоні АТО отримує 17 тисяч гривень

12.09.2017 р., 14:37

Рядовий солдат у зоні АТО наразі отримує 17 тисяч гривень, з них 7 тисяч гривень - основне грошове забезпечення та 10 тисяч гривень, якщо він повний місяць перебував у зоні АТО.

Про це заявив на брифінгу заступник  директора департаменту фінансів Міністерства оборони Сергій Галімський. За його словами, крім того, якщо солдат безпосередньо брав участь у бойових діях, у нього є ще додаткові бонуси. Представник Міноборони зауважив, що такі зарплати солдати отримують в зоні АТО вже з вересня.

Крім того, військовослужбовцям Високомобільних десантних військ і морської піхоти всім було збільшено розмір премії, порівняно з військовими інших підрозділів Збройних сил. Галімський зауважив, що всім військовим, які перебувають в зоні АТО, з січня тричі підвищували винагороду. Тобто, в січні ще отримували 4,2 тисячі гривень, а вже у вересні було збільшено до 10 тисяч на першій лінії. Для військовослужбовців другої та інших ліній була збільшена винагорода з 1200 гривень до 4000.

Він нагадав, що існує винагорода за знищення техніки бойовиків. Військовослужбовець може отримувати залежно від виду збитої техніки від 12 тисяч гривень. Виплати здійснюються у підрозділі після підтвердження факту і дозволу штабу АТО. За його словами, з лютого було виплачено за знищену техніку 1,6 млн гривень.

Новини по темі