Мобільний додаток

На конкурс наукових робіт подано 362 проекти

12.09.2017 р., 12:32

На конкурс наукових робіт молодих вчених подано 362 проекти.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"На конкурс проектів наукових робіт молодих вчених подано 362 проекти з понад 100 вишів та наукових установ МОН. Зараз триває наукова і науково-технічна експертиза цих проектів", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що експертний висновок щодо проектів буде надано 18 вересня Експертною радою міністерства, до якої вперше увійшли молоді вчені. Остаточне рішення про фінансування проектів прийматиме Конкурсна комісія на чолі з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.

Цього року конкурс проектів наукових робіт молодих вчених проходить вже вдруге. Торік для фінансування проектів-переможців конкурсу було виділено понад 12 млн гривень. Цього року для продовження фінансування цих досліджень держава виділила ще 30 млн гривень.

Для фінансування проектів молодих науковців, що переможуть цього року, у держбюджет закладено 13,4 млн гривень. У майбутньому їх також планують дофінансовувати.

Також у міністерстві повідомили, що цього року до процедури проведення конкурсу внесено низку змін: експертизу проектів будуть проводити 5 фахівців, замість двох у минулому році, змінено алгоритм вирахування загальної кількості балів при проведенні експертизи роботи. Цього року також
дозволили подавати проекти з меншим терміном виконання - до 3 років.

На конкурс наукових робіт подано 362 проекти

Новини по темі