Обирай пісні. Визначай переможця

Коли ЗМІ остаточно перейдуть на цифрове мовлення

7.09.2017 р., 15:36

Перехід українських провайдерів з аналогового мовлення на цифрове завершиться до 31 березня 2018 року.

Про це заявив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко під час міжнародного форуму "Цифрове мовлення в Україні", повідомляє Укрінформ.

"Думаю, що до 31 березня 2018 року всі українські провайдери остаточно перейдуть на цифрове мовлення", - сказав Артеменко.  За його словами, процес переходу з аналогового мовлення на цифрове триває вже більше десяти років, а нині є всі можливості прискорити це. 

Додамо, на переконання учасників форуму, процес переходу на цифру неможливий без участі рядових користувачів. Зокрема, чим швидше українці будуть підключати цифрове телебачення замість аналогового, тим скоріше відбудеться трансформація вітчизняного телерадіомовлення.

Представник адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Олег Майорніков зауважив, що необхідно поширювати інформацію про перспективу відключення аналогового  телебачення. "Ситуація зміниться, коли в рекламі буде оголошена остаточна дата відключення аналогового телебачення", - підкреслив Майорніков.

Коли ЗМІ остаточно перейдуть на цифрове мовлення

Новини по темі