Мобільний додаток

Олександр Турчинов прокоментував істеричні вислови Путіна

5.09.2017 р., 18:48

Президент РФ Володимир Путін погрожує постачанням зброї світовому тероризму.

Так секретар РНБО України Олександр Турчинов прокоментував заяву президента РФ щодо можливої поставки США летальної зброї Україні.

"Президент РФ дозволяє собі лякати США та міжнародну спільноту тим, що на окупованій російськими військами території Донбасу нібито залишилось достатньо зброї, яку можуть   спрямувати в будь-яку "гарячу" точку світу, чутливу для тих, хто створює їм проблеми, - тобто США", - наголосив Турчинов.

За його словами, істеричні коментарі Путіна щодо неприпустимості можливої поставки США летальної зброї Україні є свідченням готовності РФ до демонстративного продовження фінансування та забезпечення зброєю світового тероризму.

Секретар РНБО акцентував увагу на тому, що на території Донецької та Луганської областей, окупованої РФ, не було жодної бази зберігання військової техніки та боєприпасів Збройних сил України. Кордон між окупованою територією Донбасу і Росією контролюється РФ. Саме тому поставки зброї та техніки, якими погрожує Путін США, можуть бути лише російськими, зазначив він.

Таким чином, підсумував секретар РНБО, сьогодні ІДІЛ, Північна Корея та РФ стоять на одному щаблі, з якого погрожують світовій безпеці, про що в своїй заяві й нагадав Володимир Путін.

Нагадаємо, Путін під час прес-конференції в Китаї заявив, що в разі, якщо США поставлять летальну зброю в Україну, кількість жертв може зрости, а бойовики можуть спрямувати свою зброю в інші зони конфлікту.

Олександр Турчинов прокоментував істеричні вислови Путіна

Новини по темі