Мобільний додаток

Трамп незадоволений роботою з Тіллерсоном

1.09.2017 р., 14:35

Президент США Дональд Трамп дедалі більше розчаровується у роботі з деякими радниками, зокрема з держсекретарем Рексом Тіллерсоном.

Про це повідомляє The Washington Post.

"Близькі до президента особи заявили, що він повільно скипає від невдоволення через особисту нелояльність, на його думку, директора Національної економічної ради Гері Кона, який критикував відповіді Трампа щодо смертельної акції білих націоналістів у Шарлоттсвіллі 12 серпня. Він також відчуває дедалі більше розчарування через держсекретаря Рекса Тіллерсона, який сперечається із президентом з питань щодо кількості військ в Афганістані, блокади Катару та політики з Кубою", - йдеться у публікації.

Як зазначається, деякі друзі Трампа побоюються, що запального президента неминуче чекають гострі розбіжності із начальником штабу Білого дому Джоном Келлі, які загрожують розривом.

Зазначається, що його певні дії суперечать схильності Трампа до спонтанності та імпульсивності, спонукаючи деяких прибічників Трампа називати Келлі "святенником", оскільки вони вважають його суворим начальником.

Новини по темі