Мобільний додаток

Українці не постраждали у залізничній аварії в Польщі (Аудіо)

31.08.2017 р., 17:25

На півночі Польщі товарний потяг зіткнувся з пасажирським. Внаслідок зіткнення з рейок зійшли локомотив і сім вагонів пасажирського поїзда.

З подробицями – наш кореспондент в Польщі Андрій Хоменко:

"Аварія у Поморському воєводстві сталася у середу пізно ввечері. Пасажирський потяг, що прямував з Ґдині в Бєльсько-Бялу, врізався у вантажний поїзд, що виїжджав з бічної колії. 7 з 11 вагонів пасажирського потяга зійшли з колії. У ньому їхало 200 осіб. В результаті зіткнення 28 людей дістали поранень, в тому числі чотири дитини. Дівчинку-підлітка було доставлено гелікоптером до шпиталю.

Консул України у Гданську повідомив що українців серед потерпілих немає.

За словами рятувальників, це диво, що ніхто не загинув. На допомогу постраждалим швидко прибули медичні та пожежні служби, а також місцева влада і населення. Пасажирів розмістили у спортзалі місцевої школи, де для них були підготовлені вода, продукти харчування і матраци. До ранку рух на маршруті було відновлено.

Причини зіткнення потягів розслідує спеціальна комісія, яка має на це три тижні. "Ми не знаємо, з яких причин на станції Сментово товарний потяг проігнорував сигнал заборони виїзду з бічної колії і виїхав на головну. Це спричинило зіткнення з потягом "Погорія", який рухався згідно з правилами", - повідомив речник польської залізниці Мірослав Сємєнєц".

Андрій Хоменко з Варшави для Українського радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Українці не постраждали у залізничній аварії в Польщі (Аудіо)

Новини по темі