Мобільний додаток

Нацгвардійці присягатимуть на вірність біля Парламенту

31.08.2017 р., 12:55

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що військовослужбовці Національної гвардії прийматимуть присягу на вірність українському народові на площі перед Верховною Радою.

Про це очільник МВС сказав під час заходів із вшанування пам'яті військовослужбовців Нацгвардії, які загинули 31 серпня 2015 року під час несення служби біля будівлі Верховної Ради, повідомляє УНІАН.

"Для нас те, що сталося тоді, - це велика трагедія і велике усвідомлення, тому сьогодні ми прийняли рішення, це буде дуже правильно і чесно - приймати присягу надалі Національними гвардійцями тут, на цьому місці - на площі перед Верховною Радою, на місці, де хлопці виконали свій обов'язок", - наголосив міністр.

Під час церемонії було відкрито пам'ятну дошку на честь загиблих.

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року після ухвалення в першому читанні змін до Конституції в частині децентралізації біля ВР відбулися масові заворушення. Агресивно налаштовані учасники мітингу стали штурмувати Парламент, жбурляти бруківку, димові шашки, а також бойову гранату. Загинули четверо бійців Нацгвардії. Ще близько 150 людей постраждали.

Нацгвардійці присягатимуть на вірність біля Парламенту

Новини по темі