war

Президент пообіцяв: ціна на скраплений газ знизиться

30.08.2017 р., 15:35

У другій половині вересня ціна на скраплений газ зменшиться, а винні у порушеннях будуть притягнені до відповідальності.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час прес-конференції на Львівщині, повідомляє Укрінформ.

"Дані відповідні доручення відповідним міністерствам, виробникам. Ми маємо налагодити власне виробництво скрапленого газу і ті заблоковані обсяги з РФ мають бути компенсовані українським виробництвом. Ми чекаємо результатів упродовж 2 - 3 тижнів. І вже в другій половині вересня поставлене завдання, впевнений, що воно має бути виконане, щодо зниження ціни на скраплений газ і притягнення до відповідальності тих, хто допустив порушення, якщо вони будуть встановлені", - зазначив Порошенко.

Окрім Уряду, таке ж завдання отримали Нацполіція та Генеральна прокуратура. Антимонопольний комітет має вжити заходів, аби не допустити монопольного становища і
подальшого зростання ціни, поінформував Глава держави. Він також зазначив, що різке підвищення ціни на автогаз не може бути прийнятним і залишитися без реакції влади, оскільки значна частина водіїв експлуатує транспорт, який заправляється газом.

Нагадаємо, в Україні впродовж останнього місяця різко зросла ціна на автогаз. Оператори ринку прогнозують подорожчання до 17 - 18 грн/л.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив профільним міністерствам, Антимонопольному комітету, Державній фіскальній службі та правоохоронним органам розібратися з ситуацією на ринку скрапленого газу.

Президент пообіцяв: ціна на скраплений газ знизиться

Новини по темі